Przejdź do treści

SZAFECZKI PRZYŁÓŻKOWESZAFECZKI PRZYŁÓŻKOWE

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szafeczki przyłóżkowe w szerokiej gamie konstrukcyjnej jak i cenowej. Szafka wraz z łóżkiem tworzy komplet używany przez pacjenta. Ze względu na materiał wykonania możemy wyróżnić szafki: metalowe, drewniane (z płyty meblowej) jak i z tworzywa ABS. Wszystkie są odporne na zmywanie i dezynfekcję co czyni je niezwykle trwałym meblem na oddziałach szpitalnych, w domach opieki czy innych placówkach gdzie przebywają chorzy. Szafki w większości posiadają system kółek, które pozwalają na szybką zmianę miejsca szafki. Dzięki dużej pojemności szafki stanowią doskonałe miejsce do wygodnego i bezpiecznego trzymania rzeczy osobistych pacjenta. Zwykle szafki wyposażone są w dwie półki jak i szufladę, ale dodatkowym,  zazwyczaj dodatkowo płatnym wyposażeniem są półka na kapcie, blat boczny czy  kosz na butelki. Dzięki możliwości wyborów kolorów szafka szpitalna może być niezwykle efektownym wyposażeniem sali pacjenta.

Szafki szpitalne z wysuwanym blatem
Szafki szpitalne z wysuwanym blatem są wyjątkowo zależnym meblem w środowisku medycznym. Ich główna cecha charakterystyczną jest możliwością wyciągnięcia i wysunięcia blatu, co zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą w razie potrzeby. Są one szeroko stosowane w zastosowaniach, przychodniach, gabinetach lekarskich oraz innych placówkach medycznych.

Główne zalety szafek szpitalnych z wysuwanym blatem to:

Dodatkowa część robocza: 
Wysuwany blat zezwala na stałe miejsce pracy, co jest szczególnie przestrzegane podczas wykonywania różnych procedur medycznych lub dodatkowych leków.

Przechowywanie rzeczy: 
Szafki te zwykle zawierają wiele półek i szafek, dzięki temu można w nich przechowywać rzeczy osobiste czy leki.

Mobilność: 
Niektóre szafki wyposażone są w koła jezdne, co ułatwia ich przemieszczanie, co jest szczególnie ważne w dynamicznym środowisku medycznym.

Łatwa konserwacja: 
Wykonane z materiałów, które można łatwo dezynfekować i dbać o czystość, co jest bardzo ważne w środowisku szpitalnym.

Ergonomia: 
Szafki te są projektowane z myślą o komforcie użytkowników, ułatwiając dostęp do ochrony przed urazami.

Czym mogą się różnić szpitalne?
Szafki szpitalne mogą się różnić od siebie pod wieloma zastosowaniami, zależnie od ich przeznaczenia, typu, zastosowania, funkcji i konstrukcji. Poniżej przedstawiono niektóre z głównych różnic między szafkami szpitalnymi:

Typ wyglądu: 
Istnieje wiele różnych typów szafek szpitalnych, w tym jak konfiguracja stojąca, wygląd stojący na ścianie, wygląd na kółkach (mobilne), wygląd podblatowe, wygląd nadblatowe itp. Każdy typ ma swoje unikalne zastosowanie i cechy.

Rozmiar: 
Szafki mogą być różnej wielkości, szerokości i wysokości. Różnią się to głowinie od gdzie szafki będą stosowane. 

Wyposażenie szafki:
Szafki mogą mieć różną część oprócz półek, szuflad, koszy, uchwytów na butle z gazami medycznymi, a nawet specjalnie dodane miejsca na narzędzia i narzędzia medyczne.

Materiały wykonawcze: 
Szafki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium, drewno laminowane, tworzywa sztuczne itp. Wybór materiału dobiera się indywidualnie.

Zamek i zabezpieczenia: 
Część oddziału szpitalnego są wyposażone w zamki, które pomagają w przechowywaniu leków i akcesoriów, dodatkowe zabezpieczenia.

Projekt i kolor: 
Wygląd zewnętrznej szafek klient dobiera indywidualnie do wystroju sali w której będzie się znajdowała. Szafki posiadają dużą paletę kolorów ale standardowe dostepne klasycznie w bieli.
 

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.