Defibrylator AED LIFEPAK 1000

Defibrylator z wyświetlaczem graficznym oraz dwoma trybami pracy ręcznym i automatycznym.  Mocna konstrukcja defibrylatora, wspiera komendami głosowymi oraz komunikatami na ekranie i profesjonalne użytkowanie w trybie manualnym. Defibrylator umożliwia definiowanie ustawień czyli wykonywanie ucisków ratujących życie w trakcie ładowania które zmniejsza przerwy w czasie resuscytacji. Defibrylator zgodny z wytycznymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. 

Gwarancja 5 lat !!

Cechy Defibrylatora:

 • Organizacja RKO - urządzenie wyświetla na ekranie komendy oraz wypowiada je głosowo w języku polskim tak aby pomóc osobie przeprowadzić prawidłowo resuscytację krążeniowo-oddechową. Aparat automatycznie analizuje EKG, oraz decyduje o podawanych wstrząsach i ich mocy.Ręczny tryb aparatu pozwala ratownikom oraz osobą ratującym życie na organizację RKO według potrzeb. Defibrylator z systemem wykrywania ruchów podczas analizy, aparat jest kompatybilny z innymi urządzeniami Physio-Control.
 • Protokół energetyczny 150-360 J - pozwala na ustawienia zwiększenia energii wstrząsów podawanemu poszkodowanemu, ma to duże znaczenie dla poszkodowanych z masywną budową ciała dzięki temu ustawia odpowiednią siłą impulsu do ciała poszkodowanego.
 • Oprogramowanie i dane - cprMAX™ pozwala na rozszerzenie i zmianę oprogramowania zgodne ze zmianą protokołów wprowadzonych przez Europejską Radę Resuscytacji. Cyfrowa pamięć znajdująca się wewnątrz przechowuje 40 minut danych dla dwóch pacjentów. Urządzenie gromadzi zapis EKG dziennik testów samokontroli, listę zdarzeń z markerami czasowymi działań osoby udzielającej pomocy.
 • Niezawodność - posiadamy serwis na naszym terenie polskim, posiada wieloletnią gwarancję, bateria w defibrylatorze dostarczająca 425 wstrząsów, odporny na warunki wewnętrzne i zewnętrzne, posiada system samokontroli, dostarcza bieżące informacje wizualne oraz głosowe o stanie defibrylatora, dostępność akcesoriów.

Defibrylator zawiera:

 • LIFEPAK 1000 Defibrylator
 • 2 kpl. elektrod QUIK-COMBO REDI-PAK 
 • Bateria zużywalna ze wskazaniem stanu naładowania 
 • Torba w standardzie
 • Pas do torby przenośnej
 • Instrukcja obsługi w języku polskim 
 • Apteczka AED (maseczka do sztucznego oddychania, rękawiczki jednorazowe, nożyczki, golarka)

Prostota. Wszechstronność. Imponujące działanie.
Nie każde nagłe zdarzenie sercowe jest takie samo. Ratownicy również nie reagują w ten sam sposób. Rzeczywistość wymaga elastyczności—i to właśnie gwarantuje defibrylator LIFEPAK 1000 firmy Stryker.

Dla każdego przeszkolonego ratownika, szansa na uratowanie życia.
Urządzenie LIFEPAK 1000 łączy prostotę defibrylatora AED, wydającego jasne wskazówki postępowania w formie komunikatów wyświetlanych na ekranie i poleceń głosowych, z wszechstronnością, którą gwarantuje możliwość obsługi w trybie ręcznym w wymagających tego sytuacjach. Szeroka gama ustawień konfiguracyjnych umożliwia wyświetlanie na ekranie elementów graficznych dla ratownika dysponującego jedynie podstawową wiedzą lub zapisu EKG z dostępem do trybu ręcznego w przypadku ratowników na bardziej zaawansowanym poziomie przeszkolenia. Ten model defibrylatora AED pozwala na stosowanie wysokich dawek energii, a jednocześnie łączy możliwości wydawania podstawowych wskazówek z zaawansowaną obsługą ręczną, dzięki czemu każdy ratownik ma możliwość szybkiego zastosowania właściwej terapii.

Ratownikom przeszkolonym w zakresie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (BLS) defibrylator LIFEPAK 1000 zapewnia możliwość dostarczania wyładowań defibrylacyjnych o wysokiej energii—nawet 360 dżuli, jak również długą żywotność baterii/akumulatora i solidną konstrukcję, umożliwiającą użytkowanie sprzętu w trudnych warunkach środowiskowych.

Gdy do akcji wkraczają zawodowi ratownicy, przeszkoleni w zakresie zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych (ALS), wystarczy dotknięcie jednego przycisku, a defibrylator LIFEPAK 1000 zmienia się w urządzenie sterowane ręcznie, zapewniając ratownikowi większą kontrolę nad wykonywaniem analizy i dostarczaniem wyładowań—niezależnie od tego, czy udzielana jest pierwsza pomoc na miejscu zdarzenia, czy pacjent jest już transportowany do placówki medycznej w celu rozpoczęcia terapii zaawansowanej. Funkcje EKG dostarczają kluczowych informacji pozwalających na wybranie odpowiedniego protokołu postępowania i wykonanie terapii we właściwym czasie. Ponadto urządzenie zapisuje te istotne dane, dzięki czemu można je wykorzystać przy późniejszej analizie przypadku.