Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Aparaty USG

Ultrasonografy  stacjonarne i przenośne

Ultrasonografy stacjonarne i przenośne

Aparaty USG w wielu opcjach: z drukarką lub bez drukarki, USG z doplerem lub bez doplera. Nasze aparaty doskonale sprawdzają się na różnych odziałach szpitalnych, min. Położnictwo, Ginekologia i diagnostyka niepłodności, Radiologia, Medycyna wewnętrzna, Neurologia, Kardiologia, Urologia, Onkologia, Ortopedia, Pediatria, Interna, badania jamy brzusznej, naczyniowe. Do wszystkich oferowanych przez nas aparatów USG zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja USG oraz szkolenie presonelu - 100% - gratis na terenie całej Polski. Oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Aparat usg cena.

więcej
Aparat USG Sonix TOUCH - BREAST

Aparat USG Sonix TOUCH - BREAST

Do wszystkich oferowanych przez nas aparatów USG zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja aparatu u oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski

więcej
Ultrasonograf Sonix TOUCH - ENDO

Ultrasonograf Sonix TOUCH - ENDO

Sonix TOUCH ENDO łatwy w obsłudze interfejs ekranu dotykowego jest uproszczony, aby wyświetlić tylko funkcje niezbędne do badań endokrynologicznych. Doskonała jakość obrazu, Color Doppler, wyposażony w Eastografię ultrasonograficzną znacznie zwiększa proces diagnostyczny.
Elastografia ultrasonograficzna w czasie rzeczywistym w systemie Sonix TOUCH ENDO dostarcza informacji na temat sztywności tkanek w badanym obszarze ciała, jest szczególnie użyteczna do identyfikacji zmian nowotworowych, wykorzystywana w badaniach endokrynologicznych.

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec