Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Respiratory

Respirator z regulacja tlenu 21-100

Ważnymi cechami naszego respiratora jest duży i czytelny ekran, prowadzimy również sprzedaż respiratorów z ekranem dotykowym. Cena respiratora zależy od wyposażenia opcjonalnego. Nasz respirator posiada najlepsze z wiodących rozwiązań technologicznych koncentrujących się na trosce o pacjenta. Wszystkie holtery posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

więcej

Respiratory dla dzieci i dorosłych

Nasz respirator jest uniwersalnym respiratorem sterowanym elektronicznie, wyposażony jest w turbinę oraz akumulator wewnętrzny. Producent zapewnia o nie awaryjności respiratorów i sprzedaży w konkurencyjnych cenach. Respiratory posiadają łatwy w obsłudze program pomocny oraz charakteryzują się bardzo cichą pracą. Wszystkie respiratory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.Respirator do długoterminowej opieki medycznej.Respirator do zakładów długoterminowej opieki medycznej.

więcej
Respirator domowy

Respirator domowy

Idealnie nadaje się do długotrwałej opieki domowej. Znajduje także zastosowanie w transporcie szpitalnym. Duży kolorowy wyświetlacz, polskie menu oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że wentyalcja respiratorem jest prosta jak nigdy dotąd. Dwa Profile Wentylacji (np na dzień i na noc) pozwolą zarówno w szpitalu, jak i w domu pacjenta, na dostosowanie nastaw w zaledwie kilka sekund.

więcej

Respirator transportowy

Nasz respirator daje nieograniczona swobodę. Zarówno bateria wewnętrzna, jak i wymienna bateria Li-on (bez efektu pamięci) pozwalają na autonomię 6-8 godzin.Dzięki systemowi wymiennej baterii, którą można wymienić w dowolnej chwili, Trilogy100 daje pacjentom nieograniczoną swobodę i mobilność, której inni mogą tylko pozazdrościć.

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec