Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Łóżka porodowe

Łóżko porodowe elektryczne ELEGANT 5040

Łóżko porodowe elektryczne ELEGANT 5040

Elektryczne łóżka porodowe ELEGANT 5040 przeznaczone są dla pacjentek oddziałów położniczo-ginekologicznych, we wszystkich etapach porodu, to znaczy: w okresie przedporodowym, porodowym jak i połogowym. Zapewnia pacjentce komfort nawet podczas długich porodów.

więcej
Lóżko porodowe hydrauliczne

Lóżko porodowe hydrauliczne

Łóżko porodowe
Lóżko porodowe LP-01 przeznaczone jest dla pacjentek Oddziałów Położniczo-Ginekologicznych w okresie przedporodowym, porodowym, jak i w połogu. Wiele możliwości przystosowania lóżka do potrzeb pacjentki i personelu medycznego gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę rodzącej. Zaprojektowane zostało, aby przeprowadzić rodząca bezpiecznie przez wszystkie etapy porodu bez konieczności zmiany lóżka. Z łatwością można je przekształcić w fotel, zapewniając możliwość wyboru pozycji rodzenia. Położne oraz lekarz mają możliwość swobodnego dostępu do matki podczas porodu.

więcej
Fotel porodowy

Fotel porodowy

Fotel porodowy BRAVO MAMMA

Fotel porodowy jest zbudowany z trzech sekcji, co zapewnia największą wygode przyszłej mamy. Fotel porodowy sterowany jest elektrycznie pilotem, co umożliwia sprawną pracę personelowi medycznemu. Pianka termoplasyczna, z której zbudowany jest materac fotela porodowego automatycznie dopasowuje się do kształtu ciała pacjentki, dzięki czemu zapewnia maksymalną wygodę poprzez redukcję napięcia mieśniowego podczas niezwykłego momentu, jakim jest poród. Materac w naszym fotelu porodowym jest bezszwowy, nieprzepuszczalny, łatwo zmywalny, odporny na środki dezynfekujące dzięki czemu mają Państwo gwarancję, tego, że fotel może służyć Państwu przez długi czas. Szeroka powierzchnia fotela porodowego i ergonomiczny kształt oferują wysoki komfort i dużą swobodę ruchu, co umożliwia uzyskanie najbardziej dogodnych pozycji ułożenia ciała rodzącej. Warto też zwrócić uwagę na wyjątkowy design fotela.  Zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą foteli porodowych.

 

więcej
Łóżko porodowe elektryczne

Łóżko porodowe elektryczne

łóżka porodowe doskonale sprawdzają się na oddziałach ginekologiczno-położniczych. Sprzedaż foteli oraz łóżek porodowych po bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. Włoski producent

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec