Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Defibrylatory -atrakcyjna cena

Defibrylator AED RESUSCE SAM

Defibrylator AED RESUSCE SAM

Defibrylator RESCUE SAM

Defibrylator RESCUE SAM jest półautomatycznym, zewnętrznym defibrylatorem opracowanym tak, aby zapewniać proste nieskomplikowane wskazówki głosowe oraz podpowiadać kolejne kroki podczas procesu defibrylacji. Lekki i zasilany bateryjnie, jest w pełni przenośny. RESCUE SAM jest przeznaczony do pomocy w przypadkach migotania komór oraz częstoskurczu komorowego.

więcej
DEFIBRYLATOR z kardiowersją Resusce Life

DEFIBRYLATOR z kardiowersją Resusce Life

Defibrylator RESCUE LIFE defibrylator kliniczny w opcji defibrylator z kardiowersją. Czytelny wyświtlacz LCD. Ergonomiczny design. Prosty i łatwy w obsłudze system pamięci i zarządzania danymi. Defibrylator dwufazowy o energi ustawianej od 1-230J

Tryby pracy: ręczny, doradczy ADV, półautomatyczny AED;
Monitorowanie:Podłączenie pacjenta: łyżki defibrylacyjne lub 3-odprowadzeniowy przewód ekg;
Prędkość zapisu: 5-25 mm/s;
Wzmocnienie: 5-20 mm/mV;
Odczyt HR.

 

więcej
Defibrylatory AED G3 półautomat z wyświetlaczem tekstowym bez kardiowersji

Defibrylatory AED G3 półautomat z wyświetlaczem tekstowym bez kardiowersji

Defibrylator - główne zalety to: prostota obsługi, szybki czas ładowania. Producent zapewnia o nie awaryjności defibrylatora i sprzedaży w konkurencyjnych cenach. W ofercie dostępny jest również defibrylator treningowy. Wszystkie defibrylatory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

więcej
Defibrylatory AED G3 PRO z kardiowersją i baterią ładowaną

Defibrylatory AED G3 PRO z kardiowersją i baterią ładowaną

Nasz defibrylator posiada najlepsze z wiodących rozwiązań technologicznych koncentrujących się na trosce o pacjenta. Defibrylator posiada łatwy w obsłudze program pomocny. Cena defibrylatora zależy od wyposażenia opcjonalnego. Wszystkie defibrylatory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

więcej
Defibrylator z kardiowersją

Defibrylator z kardiowersją

Defibrylator / monitor Medtronic LIFEPAK 12 spełnia funkcje diagnostyczne i terapeutyczne w terenie, w szpitalu i w ambulatorium. Nowatorska konstrukcja zawiera w jednym, poręcznym aparacie skuteczny defibrylator i wysokiej klasy monitor funkcji życiowych, zgodne z najnowszymi standardami. 

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec