Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Pulsoksymetry w ofercie Euro-Medical

Pulsoksymetry przenośne MD300M

Pulsoksymetry przenośne MD300M

Pulsoksymetr z opcją zasilacza ze stacji dokującej. Wszystkie pulsoksymetry posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.Pulsoksymetr cena najniższa w POLSCE.

PULSOKSYMETR - tanio - cena.

więcej
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A

Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A

Pulsoksymetr – urządzenie elektroniczne służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi, wykorzystujące pomiar pochłaniania przez tkanki promieniowania o dwóch różnych długościach fal. Pulsoksymetry składają się z jednostki centralnej oraz czujnika. Nasze pulsoksymetry posiadają łatwy w obsłudze program pomocny. Pulsoksymetr cena zależy od wyposażenia opcjonalnego. Wszystkie pulsoksymetry posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.Pulsoksymetr MD2000A to urządzenie wysokiej jakośći

więcej
Pulsoksymetr przenośny CMS 60D

Pulsoksymetr przenośny CMS 60D

Nasz pulsoksymetr posiada najlepsze z wiodących rozwiązań technologicznych koncentrujących się na trosce o pacjenta. Pulsoksymetry - sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju. Wszystkie pulsoksymetry posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

więcej
Pulsoksymetr napalcowy

Pulsoksymetr napalcowy

Wszystkie pulsoksymetry posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Pulsoksymetr Euro 50D przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) u osób dorosłych, oraz dzieci powyżej 4 roku życia. Urządzenie spełnia swoje funkcje zarówno w szpitalach, przychodniach, medycynie sportowej, jak i w użytku domowym.

więcej
Pulsoksymetry palcowe Euro 50A

Pulsoksymetry palcowe Euro 50A

Wszystkie pulsoksymetry posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Ważnymi cechami naszego pulsoksymetra są niewielkie rozmiary i intuicyjna obsługa. Nasz pulsoksymetr posiada najlepsze z wiodących rozwiązań technologicznych koncentrujących się na trosce o pacjenta. Producent zapewnia o nie awaryjności pulsoksymetra i sprzedaży w konkurencyjnych cenach.

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec