Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Fotele do dializ | Fotel do chemioterapii

Fotel do dializ EURO 04-S

Fotel do dializ EURO 04-S

Fotel do dializ EURO 04-S

Fotel do dializ EURO 04-S jest przeznaczony do wykonywania dializy, chemioterapii, podawania cytostatyków i transfuzji krwi. Posiada elektrycznę regulację: wysokości, oparcia pleców, oparcia nóg, pozycji trendelenburga i anty-Trendelenburga.

więcej
Fotel do chemioterapii EURO14-S

Fotel do chemioterapii EURO14-S

Fotel do chemioterapii EURO14-S ( 4 -silnikowy ) 

Fotele wielofunkcyjne wykorzystywane są do prowadzenia długich kuracji: dializy, chemioterapii, hematologii, jak również podawania cytostatyków. Fotel poprzez swą użyteczność i wygodę stwarza najwyższy klasę komfortu przebywania pacjentów.

Fotele do podawania cytostatyków, fotel do dializ czy 
Elektryczna regulacja :
- regulacja wysokości w zakresie od 60 do 80 cm
- regulacja oparcia pleców w zakresie od 0-70°
- regulacja pozycji Trendelenburga w zakresie 13°
oraz regulacja ppozycji anty-Trendelenburga: 5°
- regulacja oparcia nóg w zakresie: 40°

więcej
Fotel do podawania cytostatyków EURO32

Fotel do podawania cytostatyków EURO32

Fotel do podawania cytostatyków EURO32

Posiada dwie elektryczne regulacje sterowane za pomocą pilota przewodowego :
- regulacja oparcia pleców w zakresie od 0-78°
- regulacja oparcia nóg w zakresie: 40°

Wygodne materace pozwalają na wygodne przebywanie pacjenta przez dłuższy okres czasu /wystarczające na wygodne przebywanie pacjenta podczas kilkugodzinnej terapii

więcej
Fotel zabiegowy FZ - EURO-1

Fotel zabiegowy FZ - EURO-1

Fotel zabiegowy przeznaczony jest do przeprowadzania badań pacjentów, między innymi do: dializ, pobierania krwi, okulistyki i laryngologii oraz do wykonywania zabiegów. Umożliwia dogodne ułożenie pacjenta podczas wykonywania powyższych czynności. 

więcej
Fotel do dializ

Fotel do dializ

Sprzedaż wysokiej jakości Foteli do dializ w najniższych cenach. Oferta i cena fotela do dializ po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent - szybka sprzedaż. Fotele do dializ z wytrzymałych materiałów. Dostępne rożne wersje ze stałą wysokością lub elektryczną wysokością. Regulowane oparcie pleców  i siedziska za pomocą sprężyn gazowych lub siłowników elektrycznych sterowanych z pilota.

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec