Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Czujniki do spo2 czujniki saturacji

czujnik_temperatury_do_kardiomonitora

czujnik_temperatury_do_kardiomonitora

Czujnik temperatury do kardiomonitora.

Czujnik do temperatury głębokiej do kardiomonitorów: CMS7000, CMS6000, CMS9000, CMS8000 oraz do wybranych monitrów Pacjenta - zapytaj czy czujnik pasuje do Twojego kardiomonitora?

więcej
czujnik temperatury do kardiomonitora

czujnik temperatury do kardiomonitora

Czujnik_temperatury_do_kardiomonitora. CZujnik temperatury powierzchowny.

Czujnik do temperatury głębokiej do kardiomonitorów: CMS7000, CMS6000, CMS9000, CMS8000 oraz do wybranych monitrów Pacjenta innych firm - zapytaj który czujnik pasuje do Twojego kardiomonitora?

więcej
Czujnik saturacji silikonowy

Czujnik saturacji silikonowy

Sensor SpO2 saturacji. Czujnik SpO2 przeznaczony dla pacjentów dorosłych. 

więcej

Czujnik Spo2

Czujnik saturacji Sp02 klipsna palec dla dorosłych do kardiomonitora CMS7000 - przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) u osób dorosłych. Czujnik spo2 wystarczy założyć na palec wskazujący i po kilku sekundach odczytać wynik na wyświetlaczu.

więcej
Czujnik spo2 noworodkowy

Czujnik spo2 noworodkowy

Czujnik neonatalny SpO2 typu Y (opaska silikonowa) przeznaczony jest dla noworodków jak również dla dzieci i osób dorosłych. Silikonowa opaska umożliwia zamocowanie czujnika u noworodków na rączce lub nóżce, a u osób dorosłych na palcu wskazujacym. Czujnik jest wygodny w użyciu oraz łatwy do czyszczenia i dezynfekcji. Współpracuje z Pulsoksymetrem MD2000 oraz MD300.

więcej
Czujnik spo2 dla dzieci

Czujnik spo2 dla dzieci

Czujnik pediatryczny SpO2 napalcowy, przeznaczony jest dla dzieci o wadze ok. od 10 do 30 kg. Czujnik pediatryczny umieszczany jest na palcu i nie wymaga dodatkowych opasek mocujących. Jest wygodny w użyciu, oraz łatwy do czyszczenia i dezynfekcji. Współpracuje z kardiomonitorem CMS7000, CMS6000, CMS60. Czujnik dla dzieci.

więcej
Czujnik spo2 dla doroslych

Czujnik spo2 dla doroslych

Czujnik saturacji SpO2 dla osób dorosłych, napalcowy. Czujnik saturacji SpO2 dla osób dorosłych umieszczany jest na palcu i nie wymaga dodatkowych opasek mocujących. Jest wygodny w użyciu, oraz łatwy do czyszczenia i dezynfekcji. Współpracuje z pulsoksymetrem CMS60, kardiomonitorem CMS7000 oraz kardiomonitorem CMS6000 i CMS9000.

więcej
Czujnik saturacji noworodkowy

Czujnik saturacji noworodkowy

Czujnik neonatalny SpO2 typu Y (opaska silikonowa) przeznaczony jest dla noworodków, dzieci i osób dorosłych. Silikonowa opaska umożliwia zamocowanie czujnika u noworodków na rączce lub nóżce, a u osób dorosłych na palcu. Czujnik nie wymaga dodatkowych opasek mocujących, jest wygodny w użyciu oraz łatwy do czyszczenia i dezynfekcji. Współpracuje z pulsoksymetrem CMS60, kardiomonitorem CMS7000 i kardiomonitorem CMS6000.

więcej
Czujnik Spo2 do pulsoksymetrów

Czujnik Spo2 do pulsoksymetrów

Czujnik SpO2 dla doroslych. Czujnik umieszczany jest na palcu i nie wymaga dodatkowych opasek mocujących. Jest wygodny w użyciu, oraz łatwy do czyszczenia i dezynfekcji. Współpracuje z pulsoksymetrem MD2000 oraz MD300.

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec